Pazartesi, Mayıs 17, 2021
En İyi Temizlik Firması Tarsus Güncel Temizlik Fiyatları

Tarsus Dış Cephe Cam Temizliği

Tarsus’nde en iyi dış cephe cam temizliği şirketi olarak hizmetlerimizi Mersin geneline taşıdık. Hava şartları ve çevresel faktörler nedeniyle kısa zamanda kirlenen dış cephe camlarınızın temizliğinde Tarsus Temizlik tecrübesine güvenebilirsiniz. Bina, gökdelen ve rezidans dış cephe camlarında kaliteli hizmetini ekonomik olarak sunan firmamızla camlarınızda bulunan zorlu kireç lekeleriniz dahil olmak üzere tüm lekelerden kurtulabilirsiniz. Planlı, sistematik ve hızlı hizmetimizle doğramalarınıza, camlarınıza ve cephe kaplamalarınıza özel çözümler uygulamaktayız. Kaliteli hizmetimizden faydalanmak isteyen tüm Mersin sakinleri firmamızla iletişime geçebilirler.

İnşaat Sonrası Dış Cephe Cam Temizliği
Tarsus dış cephe cam temizliği hizmeti inşaat sonrasında gerçekleştirilirken büyük titizlik gerektirmektedir. Yeni takılmış doğramalarda koruma amaçlı olarak yapıştırılmış bantlar ilk takıldıkları anda sökülmediklerinde büyük sorun oluşturmaktadır. Koruma bantlarının tek seferde çıkartılması mümkün olmazken sökülme işleminde yapılan hatalar doğramalara ve camlara zarar verebilmektedir. İnşaatı yeni tamamlanmış binaların dış cephe cam temizliği yapılırken karşılaşılan tek problem yapışkanlarla sınırlı kalmamakta, harç ve boya lekeleri camlardan kolay temizlenememektedir. Karşılaşacağı tüm problemleri halletme konusunda tecrübeli ekiplerimiz uygun temizlik malzemesi ve kaldırma araçları eşliğinde tüm camları ve doğramaları temizleyerek camlara özel uyguladığı malzemelerle parlatarak teslim etmektedir.

Cam Cephelere Özel Temizlik Çözümleri
Mimari açıdan binalara estetik duruşlar kazandıran cam cephe uygulamalarına kamu binaları başta olmak üzere pek çok binada rastlamaktayız. Bu kaplama türlerinde kullanılan camlarda reflekte veya cam filmi uygulaması kullanılarak mekan içinin dışarıdan görülmemesi sağlanmaktadır. Camlarda uygulanan bu özel işlemlere Tarsus Temizlik olarak kaplamaya zarar vermeyecek çözümler sunmaktayız. Cam cephede meydana gelen kireç lekelerini temizlemekte kullandığımız malzemelerle cam cephe derzlerinde yer alan silikonlara ve camlara bulunan film ve reflekte uygulamalarına zarar vermemekteyiz.

Gökdelenlerde Benzersiz Temizlik Hizmeti
Tarsus gökdelen dış cephe cam temizliği gerçekleştirilmesi en zor temizlik hizmetleri arasındadır. Gökdelen yüksekliğine bağlı olarak kaldırma araçları gökdelenlerin pek çok katında yapılacak dış cephe cam temizliğinde yetersiz kalmaktadır. Dış cephe cam temizliği hizmeti veren firmaların büyük çoğunluğu bu zorluk nedeniyle gökdelenlere hizmet vermemektedir. Firmamız her geçen gün Mersin’da yükselmeye devam eden gökdelenlere;

İnşaat sonrasında,
Kullanım sırasında
Dış cephe cam temizliği hizmeti sunabilmek için özel çözümler geliştirmiştir. Kaldırma araçlarının izin verdiği yüksekliklere kadar bu araçlar kullanılmakta, kalan katlar için gökdelenin tepesinden halatlar yardımı ile aşağı sarkan personellerimiz kalan katların cam temizliğini tamamlamaktadır. Bu işlemi gerçekleştiren ekiplerimiz özel seçilmekte olup ekibi oluşturan personeller;

Yüksekte çalışma eğitimlerine sahiptirler.
Yükseklik korkuları yoktur.
Genç ve dinamiktirler.
Kalp ve tansiyon gibi yüksekte çalışmayı engelleyecek sağlık problemleri bulunmamaktadır.
Yüksekte çalışma konusunda tecrübelidirler.
Bu yeterliliğe sahip personel her Tarsus dış cephe cam temizliği hizmeti veren firmada istihdam edilmediği için gökdelen dış cephe cam temizliği ihtiyaçlarında firmamızı arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Uygun Fiyatlar
Tarsus dış cephe cam temizliği fiyatları yapılan işin niteliği ve riskleri düşünüldüğünde klasik temizlik hizmetlerinden farklı değerlendirilmektedir. Sahip olduğu uzmanlığa rağmen firmamız tarafından verilen bu hizmet sektörden ve rakiplerimizden düşük fiyatlarda gerçekleştirilmektedir.

Konut dış cephe cam temizliği,
Rezidans dış cephe cam temizliği,
Gökdelen dış cephe cam temizliği
Fiyatları birbirinden farklı olsa da size sunulacak kalitede hizmeti en uygun fiyatlara Tarsus Temizlik sunmaktadır. 25 yılın verdiği tecrübe ve yerleşik profesyonel kadrosu ile her temizlik işinin üstesinden gelmekte uzman olan firmamız tüm dış cephe cam temizliği ihtiyaçlarınızda size kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktadır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir